Konferencja Hydro Forum

a

Rozwój, inspiracja i pozytywne zmiany, czyli nowa edycja konferencji w Kocierzu

„Rozwój przez współpracę. Daj się zainspirować, inspiruj innych” – to tytuł 16. edycji konferencji w Kocierzu, podczas której oprócz niepowtarzalnej atmosfery i ciekawych branżowych spotkań nie zabraknie niespodzianek.

– Tym, co na pewno zwróci uwagę gości, to jej nowa nazwa, odświeżona identyfikacja graficzna i strona internetowa – mówi Hubert Klikowicz, współorganizator i Dyrektor Sprzedaży w AVK Armadan. – Doszliśmy do wniosku, że warto trochę inaczej spojrzeć na nasze coroczne działanie w Kocierzu, ale jednocześnie podkreślić unikatowy charakter, spotkań kadry zarządzającej i dyskusji o tym, co w branży najnowsze i najciekawsze. Stąd właśnie nazwa Hydro Forum, czyli połączenie wody – symbolu branży z tym, co kojarzy się z szeroką dyskusją, a więc forum – wyjaśnia.

Organizatorzy zadbali, aby program był różnorodny. Znajdują się w nim m.in. prelekcje dotyczące studium przypadku jak prezentacja o połączeniu działalności wod-kan i ciepła w Kościerzynie czy konsolidacji zlewniowej. Andrzej Malinowski, Prezes Zarządu Dąbrowskich Wodociągów oraz Stowarzyszenia Wodociągowców Województwa Śląskiego w swoim wystąpieniu opowie, dlaczego regionalna współpraca wod-kan jest ważna, a Klara Ramm, ekspert Eur Eau i doradca IGWP, przygotowała prezentację o synergii i poszukiwaniu wartości w branży.

Jak co roku nie zabraknie inspirujących spotkań z osobami spoza branży. Gościem specjalnym pierwszego dnia będzie aktorka Joanna Brodzik. Na tematy związane z ekologią i wykorzystaniu ich potencjału w komunikacji przedsiębiorstwa będzie mówiła m.in. Agnieszka Cegielska, dziennikarka telewizji TVN. Wieczór zakończy występ niezrównanego Jerzego Kryszaka.

– Odliczmy już dni do konferencji w Kocierzu. Jesteśmy pewni, że tegoroczna edycja będzie niezapomniana – obiecuje Hubert Klikowicz.