Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Największa konferencja kadry zarządzającej przedsiębiorstw wodociągowych
Konferencja w Kocierzu

Napisz do nas: biuro@hydroforum.com.pl

Social media:

Image Alt

Konferencja

Hydro Forum to nowa odsłona mającej wieloletnią tradycję Zachodniej Konferencji Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji. Spotykamy się od kilkunastu lat, aby w gronie specjalistów porozmawiać o tym, co jest w branży aktualne, warte zmian czy inwestowania.

O konferencji

W poszukiwaniu nowych koncepcji i rozwiązywaniu bieżących problemów bardzo istotna jest także inspiracja, dlatego prezentacjom i panelom eksperckim towarzyszą spotkania z zawodowcami z innych branż niż wodociągowa. Mirosław Hermaszewski, Iwona Guzowska, Wojciech Cejrowski czy profesor Jerzy Bralczyk to tylko niektórzy goście, którzy zgodzili się opowiedzieć uczestnikom konferencji o swoich zawodowych i osobistych wyzwaniach.

Częścią naszej działalności są sprawna komunikacja, współpraca z mediami czy ciekawe rozwiązania promocyjne skierowane do odbiorców naszych usług. W związku z tym od kilku lat spotykamy się i dyskutujemy podczas panelu marketingowego.

Od początku działalności naszą naczelną zasadą było stworzenie wydarzenia, na które po prostu będzie przyjeżdżało się z przyjemnością: po dawkę solidnej wiedzy, ale również koleżeńskie spotkania i życzliwą atmosferę. Jeśli sądzić po niesłabnącym zainteresowaniu i frekwencji – udaje się to rokrocznie. Do zobaczenia w Kocierzu!

Dla uczestników .

Trzydniowa konferencja w Kocierzu to wyjątkowe w skali kraju spotkanie, którego większość uczestników stanowią menedżerowie firm wodociągowych. Udział w prelekcjach, debatach, panelach daje możliwość wymiany doświadczeń i dyskusji o bieżących wyzwaniach w branży. Ponadto ogromny wpływ na integrację mają oferta aktywności sportowej i bogaty repertuar artystyczny w czasie wolnym uczestników. Wszystko to sprawia, że konferencja Hydro Forum (wcześniej pod nazwą Zachodnia Konferencja Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji) od lat jest wpisana w kalendarz pracowników firm wodociągowych.

Prelegenci

Konferencja nie istnieje bez programu, dlatego bardzo uważnie dobieramy prelegentów występujących w Kocierzu. Stawiamy na praktyków i innowatorów, ale także firmy mogące zaprezentować najbardziej interesujące rozwiązania do zastosowania w wodociągach.
Nie zapominamy o tym, jak wiele można nauczyć się od innych, dlatego konferencji od lat towarzyszą spotkania z osobowościami ze świata filmu, sportu czy nauki.

Aktualności

Wieści o konferencji Hydro Forum