Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Największa konferencja kadry zarządzającej przedsiębiorstw wodociągowych
Konferencja w Kocierzu

Napisz do nas: biuro@hydroforum.com.pl

Social media:

Image Alt

Program

ŚRODA, 20 września
12:00

Rejestracja

13:00-14:00

Obiad

14:00

Powitanie
Powitanie – Andrzej Malinowski, Prezes Stowarzyszenia Wodociągowców Województwa Śląskiego w Katowicach oraz Hubert Klikowicz, Prezes Zarządu Flowap Sp. z o.o.

14:05

Zarządzanie ryzykiem „case study” Poznania i Wrocławia –  Daniel Malujda Specjalista ds. Procesów Biznesowych AQUANET S.A. w Poznaniu, Tomasz Konieczny Dyrektor Inwestycji i Centrum Nowych Technologii Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S. A. we Wrocławiu

14:50

Optymalizacja energochłonności układów przesyłowych wody  – Krzysztof Waligórski Flowap Sp. z o. o.

15:10

Pewny dostawca w niepewnych czasach  – Wojciech Buczek Hufgard Polska Sp. z o.o.

15:30

Jak optymalizacja kosztów energetycznych w branży wod.-kan. przyczynia się do przetrwania i do transformacji energetycznej Europy – Andrzej Wójtowicz Prezes Zarządu Wodociągi Słupsk Sp. z o. o.

15: 50

Przerwa kawowa

16:20

Doświadczenia Wodociągów Zielonogórskich w zarządzaniu przedsiębiorstwem w czasach po pandemicznych i kryzysu gospodarczego  –  Krzysztof Witkowski Prezes Zarządu Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o.

16:40

„Wiedzieć więcej! Wykorzystanie nowoczesnego narzędzia BI w codziennej pracy menedżera” – Wojciech Gębski, Project Manager, UNISOFT Sp. z o.o.

17:00

Zarządzanie firmą wodociągową w dobie kryzysu wodnego – Tomasz Konieczny Dyrektor Inwestycji i Centrum Nowych Technologii Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S. A. we Wrocławiu

17:30

Literatura fantasy w wodociągach –  Adam Kaczmarczyk autor książki „Kawka Pająk Makoszy”, Krystian Skalski, Jarosław Telenga . Moderatorki – Ewa Stępniewicz i Agnieszka Jaszkaniec

20:00

Kolacja koleżeńska
Baciarska chata

CZWARTEK, 21 września
8:00

Śniadanie

09:50

Bezpieczne systemy kanalizacji i retencji Duko   – Norbert Kopydłowski Duko Inżynieria Sp. z o.o.

10:10

Szukanie możliwości tam gdzie ich nie  widać czyli krótkie rozważanie o tym czy w obecnym czasie możliwa jest optymalizacja kosztów wynagrodzenia  –  Katarzyna Burda Prezes Zarządu Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.

10:30

Sztuczna inteligencja na straży cyberbezpieczeństwa w infrastrukturze wodociągowej  – Tomasz Gluski ICsec S.A.

10:50

Jak przetrwać trudne czasy ? Dobre praktyki optymalizacji kosztów na przykładzie Wodociągów Białostockich  Beata Wiśniewska Prezes Zarządu Wodociągi Białostockie Sp. z o. o.

11:10

Akademia Pompax – droga do obniżania kosztów  – Grzegorz Moliński Pompax Sp. z o. o.

11:30

Technologia COVERLAN -metoda bezwykopowej renowacji podwyższająca bezpieczeństwo magistrali wodociągowych  – Marcin Motylski Terlan Sp. z o.o.

11:50

Przerwa kawowa

12:05

Empatyczne przywództwo. Rozwiązanie na nasze czasy? – Dorota Szczepan-Jakubowska, psycholog biznesu, coach, trener, superwizor treningu psychologicznego rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. współzałożyciel i metodolog Grupy TROP.

13:00

Panel dyskusyjny

Co z tymi wodociągami? Zarządzanie komunikacją w kryzysie – panel dyskusyjny: Paweł Sikorski, Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie, Agnieszka Jaszkaniec, Katowickie Wodociągi S.A. i Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego w Katowicach, Monika Kupnicka, Wodociągi Miasta Krakowa S.A, Małgorzata Cyganowicz, Sądeckie Wodociągi Sp. z o.o.,Monika Turzańska Zielonogórskie Wodociagi i Kanalizacja, Sławomir Grucel, Wodociągi Jaworzno Sp. z o.o., Anna Lembicz, Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie, moderator spotkania.

14:10

Co z tą Polską w 2023r. ?  Subiektywnie o finansach  – Maciej Samcik  Redaktor Naczelny portalu finansowego „Subiektywnie o finansach”, dziennikarz ekonomiczny, analityk zjawisk finansowych, publicysta

 

15:10

Obiad

16:00

Zielona ścieżka – mindfulness dla każdego, Katarzyna Sosna, terapeutka zajęciowa

19:00

Kolacja koleżeńska

20:30

Występ Adama Snopka, Show przy fortepianie – Od Bacha do AC/CD

PIĄTEK, 22 września
9:00

Śniadanie

11:00

Wymeldowanie z pokojów i wyjazd. Do zobaczenia w przyszłym roku!