Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Największa konferencja kadry zarządzającej przedsiębiorstw wodociągowych
Konferencja w Kocierzu

Napisz do nas: biuro@hydroforum.com.pl

Social media:

Image Alt
  /  Anna Urbańska
neurocoach_anna_urbanska

Anna Urbańska

Master trener Structogramu, metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i z innymi.

Kształciła się u takich mentorów jak Tony Robbins, Blair Singer, T. Harv Eker, Alex Mandossian czy Brian Tracy. Pracuje z największymi międzynarodowymi firmami, jak Cargill, Citibank, DHL, Cegedim czy Deutsche Bank.
Od 21 lat zarządza Centrum Edukacyjno-Consultingowym Concret, pełni funkcję wiceprezesa zarządu i partnera Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych. Jest jednym z nielicznych na świecie neurocoachów.
Ukończyła sześć kierunków studiów podyplomowych i wykłada na wyższych uczelniach, m.in. na Uczelni Łazarskiego.
Jest autorką książek: „Otrzep kolana i biegnij”, „Mózg – fabryka sukcesu”, „Teraz autentyczność”, „Kod życia. O tym, czego warto nauczyć się od kota?” oraz współautorką przewodników: „Jak w 30 dni zwiększyć swoją efektywność” i „Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni”. Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 21 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją z pasją, w poczuciu spełnienia.

Website