Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Największa konferencja kadry zarządzającej przedsiębiorstw wodociągowych
Konferencja w Kocierzu

Napisz do nas: biuro@hydroforum.com.pl

Social media:

Image Alt
  /  Aktualności   /  Maciej Samcik opowie o finansach

Maciej Samcik opowie o finansach

Maciej Samcik podczas spotkania w Kocierzu, w czwartek 21 września opowie o tym, że żyjemy w wyjątkowo niestabilnych czasach. Rządzący światem w walce z pandemią podjęli bezprecedensowe działania (w tym dodruk pieniądza na niespotykaną skalę), które wpłynęły bardzo mocno na nasze portfele. Efektem tych działań są dziś podwyżki stóp procentowych i próba zwalczenia kryzysu inflacyjnego. Czy to się uda? I jak się zabezpieczyć na sytuację, w której się nie uda?

Jakie są najbardziej prawdopodobne scenariusze dotyczące inflacji? Czy Polsce grozi w związku z tym kryzys gospodarczy? Kredyt będzie tańszy czy pozostanie drogi? Jaki wpływ na nasze portfele będzie jeszcze miała wojna na Wschodzie? I jak przed tym wszystkim możemy zabezpieczyć swoje, prywatne pieniądze? W co inwestować nadwyżki finansowe? Czy w ogóle je inwestować czy raczej zabezpieczyć i czekać na czarną godzinę?

A poza tym: jak spróbować zostać rentierem? Jak oszczędzać pieniądze z myślą o przyszłości dzieci? I jak osiągnąć finansową niezależność?

Do zobaczenia w Kocierzu!